درباره ما

جستجو:

در باره ماشرکت رابوگرافیک از سال 1390 و با هدف پیشبرد تبلیغات مدرن پا به عرصه رقابت در نوآوری تبلیغات نهاد. وجود افراد موثر در این امر باعث این شد که دست اندازهای کاری را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته و امروز با تجربه جامعی در امر تبلیغات آماده برای خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی باشیم. جسارت یکی از اهداف اصلی رابوگرافیک بوده است و تسلط بر معنای واقعی این کلمه باعث شده تا در این زمان بتوانیم خود را آژانس فول سرویس تبلیغاتی معرفی کنیم .
به روز باشید ....

خدمات

  1. طراحی : طراحی های دو بعدی و سه بعدی مدرن و بکر در تمام زمینه های چاپی و مجازی
  2. چاپ : انواع چاپ های به روز و خاص و انواع چاپ های سنتی
  3. تیزر : ساخت انواع کیلیپ های تبلیغاتی با ایده های جدید و تجهیزات به روز دنیا و با استفاده از جلوه های ویژه (VFX) . ساخت انیمیشن های تبلیغاتی و معنا گرا به منظور بهتر عرضه کردن محصول در بازار رقابتی
  4. عکاسی : عکاسی تبلیغاتی و مستند با نورپردازی و ادیت های به روز


رابو شکوفایی را نوید می دهد ، زندگی را و بهار را …خلاقیت و شکوفایی ذهن اولین فاکتور این مجموعه است ، ایده های ناب برای هر کسب و کار و سلیقه ، نبض اصلی یک کسب و کار حول محور تبلیغات می تپد … مدیریت بازاریابی ، طراحی و توسعه کمپین تبلیغاتی ، تولید ایده های خلاقانه ، رسانه و پسا رسانه ها هدایای تبلیغاتی ، مدیریت چاپ و بسته بندی مهم ترین تخصص هایی است که برای تاثیر یک ارتباط موثر بین موسسات مورد نیاز است مجموع این تخصص ها در آژانس فول سرویس تبلیغاتی رابوگرافیک یکجا گرد هم آمده است.
به روز باشید ....